Parafino išskalbimas iš megztų gaminių

Pirminis megztų gaminių skalbimas su kokoso muilu turi ypatingą reikšmę, nes mūsų parduodami siūlai dažniausiai būna apdoroti truputį didesniu parafino kiekiu, nei įprastai.

Lengvi, bet gražūs mezgimo raštai pradedantiems

Mezgimo raštas mūsų kūrybai suteikia grožio, įvairovės, atveria naujas stilistines galimybes, bet taip pat gali būti ir subtili techninė detalė, padedanti sukurti geresnį mezginį. Šiame straipsnyse pateiksime kelis mezgimo raštus su schemomis, kurie yra nesudėtingi, bei suteiks įkvėpimo jūsų naujam kūriniui.

Mezgimo siūlų inžinerijos pagrindai mezgėjoms

Šis straipsnis skirtas toms, kurios nori įsigilinti į kai kuriuos mezgimo siūlų gamybos aspektus, padėsiančius geriau suprasti medžiagą su kuria dirbame. Ar žinojote, kad yra du skirtingi būdai susukti siūlą ir kuo jie skiriasi? Arba kaip suskaičiuoti siūlo metražą šimtame gramų, turint tik jo storio ženklinimo numeriuką? Atsakymai – čia.

Itališki siūlai

Italija jau seniai užsitarnavo vietą tarp šalių, gaminančių geriausius rūbus, odos gaminius, bet taip pat ir tekstilę. Mūsų sritis – itališki siūlai, konkrečiau – itališki mezgimo siūlai, kuriais domimės jau ilgą laiką, taigi sukaupėme žinių, kuriomis norime pasidalinti.