Kuo Supergeelong merino vilnos siūlai skiriasi nuo kitų?

2022-08-03

Kuo Supergeelong merino vilnos siūlai skiriasi nuo kitų?

Apie mezgimo siūlus iš Supergeelong vilnos yra atsiliepiama kaip apie išskirtinės kokybės produktą, bet kuo ši vilna ypatinga iš tikrųjų?

 

 

Merino vilna

 

Būtina paminėti, kad tai – ploniausia ir minkščiausia avies vilna pasaulyje. Tik 1% visų pluoštų, naudojamų rūbams gaminti, yra pagaminti iš merino vilnos. Ne be reikalo ši vilna laikoma pačia prabangiausia.

 

Kuo ypatinga Geelong vilna?

 

Geelong merino vilna (tame tarpe ir Supergeelong) yra vilna kerpama nuo avių auginamų Pietinės Australijos regione Geelong. Tenykštis regionas patyrusių Australijos avių augintojų buvo išrinktas kaip geriausias vilnai dėl savo švelnaus klimato, ko pasekoje ji yra minkštesnė ir labiau kokybiška nei avių auginamų kitur. Savo ypatingu plonumu Geelong pralenkia visų kitų avių vilnas.

 

Koks yra skirtumas tarp Supergeelong ir įprastos Geelong vilnos?

 

Visa vilna gauta iš minėto Australijos regiono gali būti pavadinta  „Geelong“, bet ne visa –  „Supergeelong“, nes tai yra pačio pirmojo kirpimo vilna. Ji yra žymiai plonesnė nei ta, kuri išgaunama antro ar sekančių kirpimų metu, ko pasekoje gali būti susukta į plonesnius siūlus. Gaunamas pluoštas yra lygesnis, nuo kitų kirpimų vilnos skiriasi savo minkštumu ir išvaizda.

 

Būtent toks mezgimo siūlas pasiekia ir mūsų klientes.

 

Kviečiame pasižiūrėti kaip atrodo jų žavingi mezginiai:

Daugiau panašių nuotraukų ir idėjų galite rasti mūsų facebook puslapyje: https://www.facebook.com/ilge.lt arba mezgimo iš ričių grupėje: https://www.facebook.com/groups/307769020974278

 

Monikos šviesus megztukas

Supergeelong SG791

3monika arti

 

Izoldos vyriškas megztinis

Supergeelong SG424

izoldaedit

 

Laimos paltas

Supergeelong SG791 maišytas su kitais siūlais

laima2

 

laima1